Siec Serwerow CS i minecraft

Siec Serwerow CS i minecraft


#1 2011-12-20 15:26:07

Lefcio

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-20
Posty: 52
Punktów :   

Podania na Operatora

JEŚLI CHCESZ OPERATORA I UWAŻASZ ŻE SIE NADAJESZ NAPISA PODANIE W PONIŻEJ PODANY SPOSÓB A JA JE ROZPATRZE I SPRAWDZE NA SERWERZE CZY TO PRAWDA CO NAPISAŁES ŻE UMIESZ.

Nick w grze:
Imię:
Wiek:
Doświadczenie (od strony technicznej jak FTP, SSH, inne bądź w grze):
Projekty (screeny, opis):
Przeszłość związana z serwerami/stronami LefcioCraft (ogólnie lub naszej społeczności Lefcio.pun.pl), jakimi stanowiskami byłeś bądź jesteś objęty:
Udział w innych projektach (youtube, inne portale):
Ile czasu poświęcasz na grę (dziennie, tygodniowo):
Ile czasu grasz już na LefcioCraft:
Dlaczego właśnie Ty?:
Inne (coś od siebie, o sobie itp.):

Dlaczego w ekipie ważna jest ścisła współpraca i zaufanie?:

Offline

 

#2 2011-12-20 15:44:01

demon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podania na Operatora

Nick w grze: demon
Imię: Dawid
Wiek:14
Doświadczenie (od strony technicznej jak FTP, SSH, inne bądź w grze):--------------------
Projekty (screeny, opis): w aktualizajci
Przeszłość związana z serwerami/stronami LefcioCraft (ogólnie lub naszej społeczności Lefcio.pun.pl), jakimi stanowiskami byłeś bądź jesteś objęty:Wszystkie są mega !!!
Udział w innych projektach (youtube, inne portale): Tak
Ile czasu poświęcasz na grę (dziennie, tygodniowo): Dziennie 3-4 h
Ile czasu grasz już na LefcioCraft:5 dni
Dlaczego właśnie Ty?:Ponieważ lubię Lefciocraft i lubię pomagać Ludziom wlaśnie na tym serverze.
Inne (coś od siebie, o sobie itp.):Lubie LefcioCraft

Dlaczego w ekipie ważna jest ścisła współpraca i zaufanie?: Ponieważ jeżeli wszystkim i o wszystkim się mówi to nie jest gra... Prawdziwa gra polega na tym aby zdobywac swoje ITEMKI..

Offline

 

#3 2011-12-20 15:45:16

oskiman op:)

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-20
Posty: 8
Punktów :   

Re: Podania na Operatora

nick:oskiman
oskar
11
zrobilem zamek i firmę
nie ma screenów
na twoim servie i messiego mialem op na messim mam op i w tej chwili jestem graczem u cb
uczestniczyłem w twoim yt
poświęcam na grę 5-6 godz lub 4
na lefcio craft gram już od rozpoczęcia lefciocraft'a
dlatego właśnie ja bo umiem pomagać innym graczom dawać cuboida i jestem miły (do czasy kiedy ktoś mnie niewkuży xD)
mam problemy z ortografia;/ pozdro oski;)

Offline

 

#4 2011-12-20 16:48:28

Herbi200

Moderator

Zarejestrowany: 2011-12-20
Posty: 13
Punktów :   

Re: Podania na Operatora

Nick w grze: herbi200
Imię:Herbert
Wiek:12
Doświadczenie (od strony technicznej jak FTP, SSH, inne bądź w grze): Niestety jeszcze nie mialem takiej okazji
Projekty (screeny, opis): Mam pomysl zrobic plaze oraz klub niestety nie mam zadnych screenow ale trudno .
Przeszłość związana z serwerami/stronami LefcioCraft (ogólnie lub naszej społeczności Lefcio.pun.pl), jakimi stanowiskami byłeś bądź jesteś objęty: bylem objety na stanowisku operatora i chcialbym nadal nim byc
Udział w innych projektach (youtube, inne portale):Mialem sporo filmikow poswieconym w pomocy innym .
Ile czasu poświęcasz na grę (dziennie, tygodniowo):dziennie spedzam jakiejs 4 lub 3 godziny . Tygodniowo to jakiejs 30 godzin.
Ile czasu grasz już na LefcioCraft:Gram okolo tygodnia
Dlaczego właśnie Ty?: Mam spore pojecia pomocy innym graczom , budownictwa i innych komend mysle ze bede bardzo dobrym operatorem
Inne (coś od siebie, o sobie itp.): Mieszkam w miescie : Szczecin , lubie muzyke , gry komputerowe i spory ruch

Dlaczego w ekipie ważna jest ścisła współpraca i zaufanie?: Moim zdaniem wazne to jest poniewaz trzeba pomagac sobie wspolpracowac budowac
miec zaufanie do swoich lubiesnikow zeby miec dobrze zgrany serwer . oraz zeby nie mowic graczom nie dawac itemkow ! Oraz zeby zdobywali wlasne
itemki .



       Herbi200

Ostatnio edytowany przez Herbi200 (2011-12-20 16:52:10)

Offline

 

#5 2011-12-20 19:29:21

Chosen

Moderator

Zarejestrowany: 2011-12-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podania na Operatora

totanie skopiowane z forum messiaha

Nick w grze:Chosen
Imię:Bartek
Wiek:11
Doświadczenie (od strony technicznej jak FTP, SSH, inne bądź w grze): DUŻe Xd
Projekty (screeny, opis): moge coś zbudować bo scenerków nie mam a opisu nie bd pisac bo za długo
Przeszłość związana z serwerami/stronami LefcioCraft (ogólnie lub naszej społeczności Lefcio.pun.pl), jakimi stanowiskami byłeś bądź jesteś objęty:Jestem graczem ale takmi fajnym xD
Udział w innych projektach (youtube, inne portale):Youtube odpada nie mam mikro a bez mikro lipa ;/ nie reklamowałem bo ledwo weszlem na serwa
Ile czasu poświęcasz na grę (dziennie, tygodniowo):dziennie 3-5h
Ile czasu grasz już na LefcioCraft:od Dzisiaj (20.12.2011)
Dlaczego właśnie Ty?: Umiem sobie poradzić z budowaniem stawianiem cuboidów przedewszystkim pomagać innym graczą ważniejsze sprawy rozwiązywać spokojnie
Inne (coś od siebie, o sobie itp.): Lubie HERBATE!
Dlaczego w ekipie ważna jest ścisła współpraca i zaufanie?: Żeby sie nie kłucić nie podejrzewać że ktoś na nas coś zrzuci i go tym samym nie lubić

Offline

 

#6 2011-12-22 12:13:18

SlimeWarrior

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podania na Operatora

Nick w grze: SlimeWarrior

Imię: Dawid

Wiek: 12

Doświadczenie (od strony technicznej jak FTP, SSH, inne bądź w grze): Mam doświadczenie jedynie w MYBB

Projekty (screeny, opis): Screenów nie posiadam. Jeśli buduje to nie duże budynki ,,na odwal". Głównie mam satysfakcję, gdy zbuduję coś małego, lecz estetycznego. Przykładowo nie muszę mieć ,,willi" wystarczy mi mały dom, kominek ,,pseudo kanapa" i to na tyle mojego wysiłku. Oczywiście parter + 1 piętro z sypialnią, przechowywalnią.. Także ukryte wejścia za użyciem pistonów. Na przykład do alchemii, zaklinania itd.

Przeszłość związana z serwerami/stronami LefcioCraft (ogólnie lub naszej społeczności Lefcio.pun.pl), jakimi stanowiskami byłeś bądź jesteś objęty: Jestem zwykłym graczem. Nie zapoznałem się z nim dość dobrze. Lecz myślę że zaczęcie ze stanowiskiem moderatora u was tzw. operatora będzie bardzo dobre dla rozwoju mojej dalszej kariery na takowym serwerze. Jestem tu tylko dlatego iż serwer polecił mi kolega

Udział w innych projektach (youtube, inne portale): Mam konto na Youtube, lecz narazie nic na nim nie mam. Nie mam inspiracji do nakręcenia filmu.

Ile czasu poświęcasz na grę (dziennie, tygodniowo): Hmm, zależy. Dziennie to mogę wytrwać nawet od 15 - 23 co daje prawie 9 godzin. Ale oczy też muszą odpocząć. I od razu mówię, że nie zawsze będę na serwerze. Minecraft nie jest moim życiem i liczą też się sprawy prywatne.

Ile czasu grasz już na LefcioCraft: Od dzisiaj, lecz myślę że ten serwer będzie godny mojej uwagi.

Dlaczego właśnie Ty?: Mam duże doświadczenie co do adminowania. Jestem osobą żetelną i nie bulwersuje się jak niektórzy z moich rówieśników   Tak jak reszta kolegów @up umiem budować cuby. Mam też pomysł na firmę budowlaną za której usługi się będzie płacić. Chyba że jest tu wprowadzone takie coś że tylko adminowanie - zero gry na serwerze.

Inne (coś od siebie, o sobie itp.): Mam na imię Dawid mam 12 lat. To nie dużo, lecz ogarniam co widać po mojej pisowni i wcale się nią nie chwale. Gram w minecrafta od wersji hm.. 1.2? Na początku każdy ,,nobił", lecz wydaje mi się że jestem dość dobry w budowaniu. Bo to podstawa w tej grze. Jestem widzem JJayjokera jak każdy. On sprawia mi insiprację i czasami pomysły do budowli.  Jestem ze szczecina jestem dobrym graczem FPS.. Jeżeli kogoś interesuje gra w którą gram to niestety nie CS tylko CA czyli Combat Arms firmy Nexona To chyba wszystko co miałem do dodania.

Dlaczego w ekipie ważna jest ścisła współpraca i zaufanie?: Nie ważne czy wiek, czy osobę się lubi czy też nie. Podobno co dwie głowy i nie jedna dlatego trzeba dbać o ekipę i graczy, ponieważ to oni budują serwer i go kreują, a nie my. Zawsze trzeba mieć do każdego zaufanie choć w najmniejszym stopniu. To żeby  ,,pożyczać" itemki robi się to na własną odpowiedzialność. Nawet jeżeli będę miał kolegę w administracji, czy nawet z RL'a to trzeba najpierw pomyśleć 5 razy. Czasami możesz nie znać tych osób tak dobrze.

Dziękuje.

UWAGI:

1.NIE OGLADAM JJAYA JAK KAZDY Xd

2.SPRAWDZE TWOJE UMIEJETNOSCI ADMINISTRATORSKIE.

3.BARDZO ŁAADNIE NAPISANE PODANIE

Ostatnio edytowany przez SlimeWarrior (2011-12-22 12:13:43)

Offline

 

#7 2011-12-28 11:25:29

Lefcio

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-20
Posty: 52
Punktów :   

Re: Podania na Operatora

OPERATORAMI ZOSTAJA:CHOSEN I DEMON(NA STAŁĘ) I SLIMEWARRIOR (NA PROBE)

Offline

 

#8 2011-12-28 14:13:04

 masterluk171

Moderator

Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 4

Re: Podania na Operatora

Nick w grze: masterluk171
Imię: Dawid
Wiek:11
Doświadczenie (od strony technicznej jak FTP, SSH, inne bądź w grze): mam doświatczenie w grze i nawet duże
Projekty (screeny, opis):Nic takiego nie mam
Przeszłość związana z serwerami/stronami LefcioCraft (ogólnie lub naszej społeczności Lefcio.pun.pl), jakimi stanowiskami byłeś bądź jesteś objęty: Grałem na messiahCraft bardzo wytrwale prosiłem o operatora uczyłem sie komend i myśle ze na LefcioCraft będe miał opa.
Udział w innych projektach (youtube, inne portale):Byłem na filmikach z Minecraft multi od Lefcia i mam konto na Youtobe jako masterluk171 i chce nagrywać Multi na yt.
Ile czasu poświęcasz na grę (dziennie, tygodniowo): Prawie cały dzień w dni pracy w szkole bo treninki z basenu ale w weekendy CAŁY DZIEŃ obrucz spania.
Ile czasu grasz już na LefcioCraft:zaczołem o godz: 13 coś dnia 28 Grudnia 2011.
Dlaczego właśnie Ty?: Myśle że sobie bardzo dobrze poradze jako operator jestem miły o graczy i zawsze mam czas na grę w Minecraft'a i waszym multi.
Inne (coś od siebie, o sobie itp.): Coś odemnie to to że będe wam pomagał jestem pomoczniczy. i sobie nadal robie szkołe sportową trenuje basen mam 11 lat Imię Dawid i chyba to tyle .
Dlaczego w ekipie ważna jest ścisła współpraca i zaufanie?: żeby gracz był zadowolony z waszej pracy ok to chyba tyle nara i pozdrowienia od mastera nara.


Jestem Debilem łajzą ciotą jebaną

Offline

 

#9 2012-03-03 11:29:21

Lefcio

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-20
Posty: 52
Punktów :   

Re: Podania na Operatora

odswiezam i otwieram

Offline

 

#10 2012-03-04 06:20:10

Daniello

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podania na Operatora

Nick w grze: Daniel
Imię: też Daniel
Wiek: 14
Doświadczenie (od strony technicznej jak FTP, SSH, inne bądź w grze): FTP no to, lipa ale posiadam kogoś kto to umie i mógłby zrobić, a SSH totalnie nie wiem o co chodzi, ale w minecrafcie znam już podstawy world edita, guarda kilka msc. przerwy miałem w adminowaniu od 1.3 bety
Projekty (screeny, opis): ogólnie projekty robiłem takie: pixealarty, dirtową arenę, różne drobne badziewa, jakiś zamek
Przeszłość związana z serwerami/stronami LefcioCraft (ogólnie lub naszej społeczności Lefcio.pun.pl), jakimi stanowiskami byłeś bądź jesteś objęty: Miałem tam na popularnym serwerze opa, uczyłem się od podstaw tak jak inni ale już się pozapominało niestety, egzaminy, no trzeba się też uczyć.
Udział w innych projektach (youtube, inne portale): Tak posiadam własne forum, nwm. ale mógłby Lefcio tam zorganizować forum. Ale więcej info na ten temat to na gg, bądź pw albo jak chce to tu mu napiszę.
Ile czasu poświęcasz na grę (dziennie, tygodniowo): Zależy też tu od nauki ale tak dziennie mógłbym z 1h przynajmniej w dniach roboczych poświęcić a w weekendy więcej.
Ile czasu grasz już na LefcioCraft: Od wczoraj, gram już tak z 2 godziny, ale zmieni się to szybko, wystarczyło by serwer na 24/7 dać i miałbym to szybko nadrobione  ( lubię nocne życie, zawsze wstaje już o 5 )
Dlaczego właśnie Ty?: Chciałbym pomóc w rozbudowanie serwera, zacząłem robić jakiś tam "spawn" początkowy ale wgrali nową mapkę i tam są działki, itp. Ale i tak bym chętnie pomagał w tej rozbudowanie bo właśnie brakowała mi dobrych, nowych serwerów.
Inne (coś od siebie, o sobie itp.): Mieszkam na Podlasiu szczególnie w Suwalszczyźnie, miasta już nie podam. No bo nawet głupi by się domyślił w jakim mieście mieszkam. Interesuję się Informatyką i matematyką na chwilę obecną matma: 5, infa: 6 no i potem jest piłka nożna ale to już rzadziej oglądam. Gram w minecrafta od wersji 1.2.0_1 bodajże alfy czy bety. Gram też w cs-a od 6 lat, posiadam steama. Już niestety skończyłem grać w CA, tzn. Combat Armsa. Posiadam też PS3 i tam też gram w różne wersje call of duty, np black ops i mw3.

Dlaczego w ekipie ważna jest ścisła współpraca i zaufanie?:  Ścisła współpraca musi być aby było zgranie, a nie było żadnych porozumień, zaufanie musi być względem chyba zwykłych graczy.

Jakby admin nie rozpatrzył tego pozytywnie, to bym nie był zły, bym próbował w przyszłości.

A tak  za marginesem chcielibyście mieć własną stronę z domeną? Lefcio by otrzymał admina, a opy tzn. admini swoją rangę. Ja bym kręcił też działalność Cs-a. Byście się zgadzali?? jak coś mógłbym zmienić nazwę strony :] ale nie domeny.

Ostatnio edytowany przez Daniello (2012-03-04 06:26:16)

Offline

 

#11 2012-03-04 18:29:10

Lefcio

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-20
Posty: 52
Punktów :   

Re: Podania na Operatora

Daniello napisał:

Nick w grze: Daniel
Imię: też Daniel
Wiek: 14
Doświadczenie (od strony technicznej jak FTP, SSH, inne bądź w grze): FTP no to, lipa ale posiadam kogoś kto to umie i mógłby zrobić, a SSH totalnie nie wiem o co chodzi, ale w minecrafcie znam już podstawy world edita, guarda kilka msc. przerwy miałem w adminowaniu od 1.3 bety
Projekty (screeny, opis): ogólnie projekty robiłem takie: pixealarty, dirtową arenę, różne drobne badziewa, jakiś zamek
Przeszłość związana z serwerami/stronami LefcioCraft (ogólnie lub naszej społeczności Lefcio.pun.pl), jakimi stanowiskami byłeś bądź jesteś objęty: Miałem tam na popularnym serwerze opa, uczyłem się od podstaw tak jak inni ale już się pozapominało niestety, egzaminy, no trzeba się też uczyć.
Udział w innych projektach (youtube, inne portale): Tak posiadam własne forum, nwm. ale mógłby Lefcio tam zorganizować forum. Ale więcej info na ten temat to na gg, bądź pw albo jak chce to tu mu napiszę.
Ile czasu poświęcasz na grę (dziennie, tygodniowo): Zależy też tu od nauki ale tak dziennie mógłbym z 1h przynajmniej w dniach roboczych poświęcić a w weekendy więcej.
Ile czasu grasz już na LefcioCraft: Od wczoraj, gram już tak z 2 godziny, ale zmieni się to szybko, wystarczyło by serwer na 24/7 dać i miałbym to szybko nadrobione  ( lubię nocne życie, zawsze wstaje już o 5 )
Dlaczego właśnie Ty?: Chciałbym pomóc w rozbudowanie serwera, zacząłem robić jakiś tam "spawn" początkowy ale wgrali nową mapkę i tam są działki, itp. Ale i tak bym chętnie pomagał w tej rozbudowanie bo właśnie brakowała mi dobrych, nowych serwerów.
Inne (coś od siebie, o sobie itp.): Mieszkam na Podlasiu szczególnie w Suwalszczyźnie, miasta już nie podam. No bo nawet głupi by się domyślił w jakim mieście mieszkam. Interesuję się Informatyką i matematyką na chwilę obecną matma: 5, infa: 6 no i potem jest piłka nożna ale to już rzadziej oglądam. Gram w minecrafta od wersji 1.2.0_1 bodajże alfy czy bety. Gram też w cs-a od 6 lat, posiadam steama. Już niestety skończyłem grać w CA, tzn. Combat Armsa. Posiadam też PS3 i tam też gram w różne wersje call of duty, np black ops i mw3.

Dlaczego w ekipie ważna jest ścisła współpraca i zaufanie?:  Ścisła współpraca musi być aby było zgranie, a nie było żadnych porozumień, zaufanie musi być względem chyba zwykłych graczy.

Jakby admin nie rozpatrzył tego pozytywnie, to bym nie był zły, bym próbował w przyszłości.

A tak  za marginesem chcielibyście mieć własną stronę z domeną? Lefcio by otrzymał admina, a opy tzn. admini swoją rangę. Ja bym kręcił też działalność Cs-a. Byście się zgadzali?? jak coś mógłbym zmienić nazwę strony :] ale nie domeny.

no przyjmuje bo duzo osob gra wiec sie przydasz;)

Offline

 

#12 2012-03-19 20:35:37

MrPadias

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podania na Operatora

Nick w grze:MrPadias
Imię:Mateusz
Wiek:15
Doświadczenie (od strony technicznej jak FTP, SSH, inne bądź w grze): Mam doswiadczenie w FTP
Projekty (screeny, opis):Zrbilem Zamek wielki I dom na drzewie
Przeszłość związana z serwerami/stronami LefcioCraft (ogólnie lub naszej społeczności Lefcio.pun.pl), jakimi stanowiskami byłeś bądź jesteś objęty:Naeazie nie jestem na tym serwerem nikim
Udział w innych projektach (youtube, inne portale):tak
Ile czasu poświęcasz na grę (dziennie, tygodniowo):3-4
Ile czasu grasz już na LefcioCraft:Od nie dawna
Dlaczego właśnie Ty?:Mialem 2 adminow na serwerach minecraft i teraz robie jescze 2 serwery i bardzo dobrze sie znam na pluginach

Offline

 

#13 2012-03-24 14:52:46

sebalbncam

Moderator

Zarejestrowany: 2012-03-21
Posty: 13
Punktów :   

Re: Podania na Operatora

Xd

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.footballforum.pun.pl www.ligabiznesu.pun.pl www.bg.pun.pl www.poekomny.pun.pl www.gothic-rpg.pun.pl